Grafički dizajner Nemanja Stojanović u Bačkoj Topoli o kreativnom kodiranju i održivom dizajnu

Grafički dizajner Nemanja Stojanović u Bačkoj Topoli o kreativnom kodiranju i održivom dizajnu

24.11.2023

Kategorija: Bačka Topola

Nemanja Stojanović, grafički dizajner sa više od 15 godina iskustva rada u kulturi i kreativnim agencijama iz Beča i Londona, vodiće večeras bačkotopolsku publiku kroz fascinantni svet vizuelne komunikacije i principa održivog dizajna, te održati predavanje o dizajnu kao oblikovanju bitnih informacija.

Odgovore na pitanja kako kreativno kodiranje može revolucionisati biznis kroz vizuelnu komunikaciju, te kako principi održivog dizajna mogu stvarati dugotrajan vizuelni uticaj, on će dati u Izložbenoj sali bačkotopolskog Doma kulture večeras od 18 sati.

Ovom prilikom će podeliti svoje bogato iskustvo u angažmanu na projektima koji oblikuju društvo, uz isticanje ključnih elemenata inovacije, estetike i poslovnog uspeha.

„Cilj predavanja je pružiti uvid u to kako kreativno kodiranje i održivi dizajn mogu zajedno stvoriti harmoniju u biznisu. Fokus će biti na razbijanju stereotipa i istraživanju načina kako ove discipline mogu doprineti pozitivnim promenama u okviru društva i biznisa“, objašnjava Stojanović.

Prema njegovim rečima, predavanje je namenjeno svima koji pokazuju interesovanja za spoj tehnologije, kreativnosti i održivosti:

„Bez obzira jeste li profesionalac u industriji, preduzetnik ili jednostavno ljubitelj inovacija, pozivamo vas da nam se pridružite u istraživanju ključeva koji leže u kreativnom kodiranju i održivom dizajnu“.

Ovaj projekat nevladine organizacije „Sa IT na Ti“ podržala je Opština Bačka Topola.

Podelite sa prijateljima:

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljenja. Obavezna polja su markirana *

Upišite tekst *

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne nužno i stavove redakcije portala Magločistač. Na našem sajtu biće objavljeni svi pristigli komentari, osim komentara koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede ili nisu u vezi sa temom članka koji se komentariše. Govor mržnje je definisan Zakonom o javnom informisanju i medijima, koji u članu 75. kaže: „Idejama, mišljenjem, odnosno informacijama, koje se objavljuju u medijima ne sme se podsticati diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, polu, zbog njihove seksualne opredeljenosti ili drugog ličnog svojstva, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo”. Pre nego što budu objavljeni, komentari moraju biti odobreni od strane naših moderatora, pa vas molimo za malo strpljenja.