Sajam zapošljavanja u Subotici: U ponudi su poslovi za 400 radnika

Sajam zapošljavanja u Subotici: U ponudi su poslovi za 400 radnika

Poslovni dogovor, foto: Pixabay

Objavio: Magločistač

08.04.2024

Kategorija: Subotica

Subotička Filijala Nacionalne službe za zapošljavanje organizuje Sajam zapošljavanja u petak, 12. aprila, od 10 do 13 časova, u prostorijama filijale. Na sajmu će učestvovati 27 poslodavaca, a u ponudi su poslovi za 400 radnika različitih obrazovnih profila.

Traženi će biti: operateri u proizvodnji sa završenom osnovnom školom u oblasti mašinske, elektro, tekstilne i prehrambene industrije, zavarivači, bravari, operateri na CNC mašinama, metaloglodači, namotavači, metalostrugari, mašinski tehničari, tehničari održavanja, viljuškaristi, magacioneri, elektroinstalateri,  autoelektričari, točioci goriva, moleri, tesari, zidari, keramičari, monteri klima uređaja i solarnih panela, šivači, agenti osiguranja, laboratorijski tehničari, poljoprivredni tehničari, trgovci, pekari, konobari, poslastičari, vozači C i E kategorije. Lica sa VI i VII stepenom stručne spreme tehnološkog, hemijskog,  mašinskog i elektro usmerenja.

Nezaposlenima je na Sajmu zapošljavanja omogućen direktan kontakt sa većim brojem poslodavaca kako bi im se predstavili i izneli svoje profesionalne karakteristike, ostavili dobar  utisak i predali im svoje radne biografije (CV) i prijave za zaposlenje, po mogućnosti i za veći broj radnih mesta.

“U neposrednom kontaktu sa kandidatima poslodavci preuzimaju njihove radne biografije, obavljaju preliminarne razgovore, ili se na licu mesta dogovaraju o uslovima za zapošljavanje”, navodi se u pozivu.

Podelite sa prijateljima:

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljenja. Obavezna polja su markirana *

Upišite tekst *

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne nužno i stavove redakcije portala Magločistač. Na našem sajtu biće objavljeni svi pristigli komentari, osim komentara koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede ili nisu u vezi sa temom članka koji se komentariše. Govor mržnje je definisan Zakonom o javnom informisanju i medijima, koji u članu 75. kaže: „Idejama, mišljenjem, odnosno informacijama, koje se objavljuju u medijima ne sme se podsticati diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, polu, zbog njihove seksualne opredeljenosti ili drugog ličnog svojstva, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo”. Pre nego što budu objavljeni, komentari moraju biti odobreni od strane naših moderatora, pa vas molimo za malo strpljenja.