Lokalni izbori u Subotici: Do sada proglašeno pet izbornih lista

Lokalni izbori u Subotici: Do sada proglašeno pet izbornih lista

Foto: NJ/Magločistač

Objavio: Magločistač

19.05.2020

Kategorija: Subotica

Izborna komisija Grada Subotice je do sada proglasila pet izbornih lista koje će učestvovati na lokalnim izborima koji bi trebalo da budu održani, zajedno s republičkim i pokrajinskim, 21. juna.

Listu pod imenom “Aleksandar Vučić – Za našu decu” od 67 kandidata za odbornike u subotičkoj skupštini prva je predala koalicija okupljena oko aktuelnih nosilaca vlasti iz Srpske napredne stranke, a odmah za njima proglašena je i lista “Dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka” s 23 kandidata.

U izbornu trku, takođe s 23 kandidata, ušla je zvanično 18. maja i “Ruska stranka – Igor Petrov” , a dan posle i “Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor” sa 67 kandidata.

Poslednja u nizu, za sad, je izborna lista “Socijalistička partija Srbije” s 45 kandidata za lokalne odbornike, koja je proglašena 19. maja.

Ko su kandidati i kandidatkinje za odbornička mesta u lokalnom parlamentu, pogledajte u nastavku.

Izborna lista “Aleksandar Vučić – Za našu decu”

red.br.ime i prezime kandidatagodina rođenjazanimanje
1Bogdan Laban1969.Doktor ekonomskih nauka
2Stevan Bakić1967.Diplomirani ekonomista
3Sergeja Ilić1981.Diplomirani ekonomista
4Mitar Samardžić1954.Samostalni referent za tehničke poslove
5Ljiljana Medaković1963.Građevinski tehničar
6Gojko Radić1960.Diplomirani menadžer
7Aleksandar Grubor1970.Doktor ekonomskih nauka
8Valentina Veleski1991.Građevinski tehničar za hidrogradnju
9Veljko Vojnić1959.Diplomirani inženjer građevinarstva
10Jelena Vujović1979.Diplomirani ekonomista
11Dragutin Soković1962.Elektromehaničar
12Nikola Milićević1941.Diplomirani ekonomista
13Iva Vučinić1981.Profesor razredne nastave
14Bojan Šoralov1986.Diplomirani analitičar zaštite životne sredine
15Sanja Milošev1992.Diplomirani ekonomista
16Pero Šunjka1954.Penzioner
17Marko Marić1965.Master ekonomista
18Sanja Kojić1976.Ekonomski tehničar
19Dušan Stipanović1956.Elektrotehničar
20Anđelka Nađ Nemedi1957.Inženjer tehnologije
21Branislav Radević1981.Diplomirani menadžer
22Ileš Feher1968.Preduzetnik
23Ljubica Oravec1956.Penzioner
24Milan Mrvoš1962.Diplomirani ekonomista
25Jadranka Gršić1972.Diplomirani analitičar zaštite životne sredine
26Ivan Dulić1991.Grafički dizajner
27Robert Torma1981.Ekonomski tehničar
28Aleksandra Bukvić1971.Diplomirani ekonomista
29Duško Petrović1969.Diplomirani inženjer elektrotehnike
30Ljiljana Trikić1966.Diplomirani ekonomista
31Srđan Marjanović1986.Diplomirani menadžer evropskog biznisa i marketinga
32Nikola Popović1995.Diplomirani ekonomista
33Neda Tešović1976.Diplomirani ekonomista
34Milorad Milojević1994.Student
35Milica Malić1985.Master ekonomista
36Nemanja Golubović1978.Ekonomista
37Mirsad Nalić1970.Ekonomski tehničar
38Dunja Ušćumlić1990.Diplomirani menadžer civilne bezbednosti
39Nebojša Popović1990.Elektromehaničar
40Jelena Tikvicki1989.Doktor medicine
41Milan Stanković1988.Elektrotehničar
42Neca Ninčić1970.Ekonomski tehničar
43Monika Grahovac1975.Hemijski tehničar
44Čaba Fero1976.Vozač
45Đurđica Tepavac1978.Diplomirani ekonomista
46Nikola Milošević1987.Specijalista inženjer elektrotehnike i računarstva
47Gordan Đurić1983.Preduzetnik
48Aleksandra Bonić1986.Master ekonomista
49Igor Suknović1976.Radnik
50Aleksandra Šoškić1995.Diplomirani pravnik
51Dejan Lončarević1989.Diplomirani ekonomista informacionih tehnologija
52Duško Stešević1963.Preduzetnik
53Radmila Šušnjar1964.Inženjer građevine
54Bojan Nikolić1987.Diplomirani ekonomista u turizmu
55Aleksandra Štirb1970.Diplomirani ekonomista
56Miloš Marodić1976.Diplomirani ekonomista
57Ilija Vukanović1961.Diplomirani ekonomista
58Monika Manji1996.Diplomirani ekonomista
59Bojan Pađen1986.Diplomirani pravnik
60Dragana Perše1986.Strukovni vaspitač
61Nikola Pualić1985.Elektroinženjer
62Mario Petranović1989.Strukovni informatičar
63Slađana Stojanović1989.Master inženjer prehrambene tehnologije
64Ilija Đukanović1978.Diplomirani ekonomista
65Nataša Aleksić1985.Strukovni vaspitač
66Nebojša Marunić1983.Inženjer elektrotehnike
67Ana Marjanušić1947.Penzioner

Izborna lista “Dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka”

red.br.ime i prezime kandidatagodina rođenjazanimanje
1Luka Radulović1981.Diplomirani oficir policije
2Branko Ćirjaković1985.Preduzetnik
3Sanela Sabo1996.Građevinski tehničar
4Saša Drakulović1976.Carinski Službenik
5Ana Ivanović1979.Ekonimski tehničar- računovođa
6Vidak Godar1956.Ekonomista
7Suzana Gordić1987.Strukovni inženjer tekstilne konfekcije
8Nedeljko Lončar1947.Penzioner
9Miroslav Andrijević1950.Penzioner
10Evika Rac1988.Konfekcijski krojač
11Cvijo Lončar1948.Penzioner
12Petar Stanbolija1952.Ekonomski tehničar
13Jasmina Drakulović1984.Trgovac
14Marinko Radoja1966.Građevinski tehničar
15Marina Radić1963.Ekonomski tehničar
16Dragan Božić1965.Prehrambeni inženjer
17Marko Marković1989.Bravar
18Dragica Radoja1965.Ekonomista
19Ognjen Komlenić1982.Elektrotehničar
20Doris Petrov1992.Trgovinski tehničar
21Gojko Matić1964.Drvni tehničar
22Tamara Petrov1996.Ekonomista
23Klara Major2000.Trgovac

Izborna lista “Ruska stranka – Igor Petrov”

red.br.ime i prezime kandidatagodina rođenjazanimanje
1Igor Petrov1981.Diplomirani pravnik
2Miljan Bošković1995.Student
3Ivan Kristijan Jakočević1981.Izrađivač hemijskih  proizvoda
4Marija Marković1975.Diplomirani  inženjer prehprehrambene  tehnologije
5Dragana Stojanović1978.Diplomirani ekonomista-master
6Aleksandar Vojnović1973.Diplomirani ekonomista
7Aleksandar Petrov1946.Diplomirani inženjer arhitekture
8Ramona Petrov1994.Master inženjer građevinarstva
9Olga Petrov1954.Diplomirani ekonomista
10Fjodor Petrov1977.Diplomirani pravnik
11Ljubomir Jakšić1978.Vozač
12Predrag Milić1992.Administrativni radnik
13Branka Verešbaranji1972.Frizer
14Oljga Gardić1964.Diplomirani ekonomista
15Andreja Marković1975.Diplomirani  inženjer prehrambene tehnologije
16Dragomir Gardić1980.Vatrogasac
17Aleksandra Aradski1979.Proizvođač prehambenih proizvoda
18Emina Miletić1984.Tehničar grafičkog dizajna
19Davor Maćko1993.Ugostiteljski tehničar
20Tomica Rafai1991.Finansijski tehničar
21Stela Maćko1996.Ekonomski tehničar
22Ivana Lujić1983.Ekonomista
23Siniša Đuričković1979.Trgovac

Izborna lista “Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor”

red.br.ime i prezime kandidatagodina rođenjazanimanje
1
Dr Balint Pastor
1979.Doktor pravnik nauka
2Imre Kern1949.Hemijski inženjer
3Janoš Nagel1962.Diplomirani pravnik
4Ildiko Lovaš1967.Profesor mađarskog jezika i književnosti
5Timea Horvat1979.Diplomirani ekonomista
6Dr Bojan Bagi1975.Lekar specijalista
7Đerđ Bucko1960.Diplomirani pravnik
8Gabor Agardi1987.Strukovni vaspitač
9Žužana Magoši1969.Saobraćajni transportni tehničar
10Erika Dorogi1975.Vaspitač
11Rudolf Ševenj1982.Preduzetnik, privatni vozač
12Atila Mesaroš1982.Poljoprivrednik
13Gabor Kovač1967.Preduzetnik
14Hargita Erči1979.Građevinski inženjer
15Andrea Salai1992.Student
16Ištvan Dobo1978.Diplomirani ekonomista
17Zoltan Kudlik1979.Master ekonomista
18Roland Brezovski1974.Strukovni vaspitač
19Elvira Boroš1963,Građevinski tehničar
20Edit Laslo1967.Diplomirani ekonomista
21Henrik Der1975.Mašinski inženjer
22Oto Odri1974.Preduzetnik
23Bela Butaš1982.Diplomirani pravnik
24Zita Nađ1980.Diplomirani ekonomista
25Izabela Nađ1963.Građevinski inžinjer
26Dr Sabolč Halaši1982.Doktor sportskih nauka
27Arpad Legradi1996.Preduzetnik
28Sabolč Virag1986.Odgovorni operater sistema SuBus
29Aranka Pletl1963.Kasir u biletarnici
30Hajnalka Bognar Pastor1971.Agronom
31Gabor Gergelj Barat1989.Profesor istorije
32Levente Homolja1982.Recepcioner
33Judit Felvinc1987.Master ekonomista
34Žužana Bašić Palković1967.Trgovac
35Gabor Sente1980.Diplomirani ekonomista
36Robert Tot1976.Diplomirani ekonomista
37Robert Bičkei1975.Poljoprivrednik
38Zita Farkaš1980.Vaspitač
39Rita Molnar1987.Kvalifikovani radnik
40Ferenc Buranj1960.Tehničar stočarstva
41Šandor Virag1971.Elektrotehničar
42Ferenc Kovač1974.Protivpožarni referent
43Elvira Kovač1969.Domaćica
44Eva Torma1957.Penzioner
45Albert Klinocki1993.Diplomirani ekonomista
46Atila Andraš Đuričin1978.Menadžer
47Tibor Nađ1979.Mašinski inženjer
48Livija Đivanović1983.Prehrambeni tehničar
49Sanela Svirčev1990.Ekonomski tehničar
50Tibor Aladžić1972.Inženjer elektrotehnike
51Valentina Makač1975.Stolar
52Arpad Vereš1984.Inženjer hortikulture
53Arpad Šinko1977.Pogonski elektrotehničar
54Erika Heđi1978.Preduzetnik
55Maria Molnar Birgermajer1977.Trgovac
56Zoltan Balo1966.Profesor tehničkih predmeta
57Tinde Molnar1974.Administrativni radnik
58Robert Tor1979.Elektrotehničar
59Hermina Kovač Sadović1992.Strukovni vaspitač
60Jene Kolar1954.Penzioner
61Ferenc Sabo1967.Preduzetnik
62Maria Terežak1952.Penzioner
63Marija Kovač1958.Ekonomista
64Levente Siracki Harangozo1989.Poljoprivrednik
65Andraš Kiš Torma1989.Poljoprivrednik
66Matild Varga1962.Menadžer proizvoda
67Manuela Matuška1983.Administrator

Izborna lista “Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije (SPS)”

red.br.ime i prezime kandidatagodina rođenjazanimanje
1Nebojša Crnogorac1969.Master – ekonomije
2Bojan Ružić1978.Diplomirani inženjer poljoprivrede
3Bojan Arsić1987.Diplomirani ekonomista
4Nataša Dujić1993.Strukovni vaspitač
5Jadranka Kojić1969Magistar lingvističkih nauka
6Vladimir Grujičić1983.Advokat
7Robert Đalai1988.Diplomirani master logistike
8Niki Lalić1972.Trgovac
9Marija  Krstin1969.Ekonomista
10Milica Drljača1977.Novinar
11Nemanja Drča1988.Inženjer grafičkog dizajna
12Željko Stojanac1958.Ekonomista
13Nenad Ostojić1980.Profesor razredne nastave
14Tatjana Arsić1987.Diplomirani inženjer poljoprivrede
15Ljiljana Tanasić1970.Preduzetnik
16Đerđ Horvat1981.Menadžer prodaje
17Milan Lončar1948.Penzioner
18Momčilo Labus1948.Penzioner
19Jelena Agatonović1993.Službenik u banci
20Anđela Moravčić1997.Arhitektonski tehničar
21Milovan Čičić1960.Službenik obezbeđenja
22Dragan Marković1995.Diplomirani pravnik
23Dušan Vukobrat1960.Recepcionar
24Branka Patarić1982.Ekonomski tehničar
25Emina Gabrić1975.Diplomirani ekonomista
26Josip Barak1976.Radnik
27Daniel Josić1991.Prevoznik
28Radmila Miučin1956.Penzioner
29Nebojšan Strajnić1976.Dekorater zidnih površina
30Mirjana Kalaba1958.Penzioner
31Milomir Vukotić1964.Bravar
32Milan Đurić1996.Mašinski tehničar
33Staniša Stoiljković1945.Penzioner
34Andrea Horvat1981.Krojač
35Mirjana Vučetić1977.Ekonomista
36Nikola Ivošević1948.Penzioner
37Ranko Radulović1977.Komercijalista
38Sara Ivanović1992.Ekonomski tehničar
39Anita Ver1994.Trgovac
40Dragutin Marinović1953.Penzioner
41Ljiljana Mandić1962.Profesor razredne nastave
42Žana Kuljić1971.Novinar
43Josip Beneš1976.Profesionalni vozač
44Milan Mijajlović1995.Tehničar za farmaceutsku industriju
45Daniel Etveš1977.Instruktor vožnje

 

(Magločistač)

 

 

[clear]

Podelite sa prijateljima:

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljenja. Obavezna polja su markirana *

Upišite tekst *

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne nužno i stavove redakcije portala Magločistač. Na našem sajtu biće objavljeni svi pristigli komentari, osim komentara koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede ili nisu u vezi sa temom članka koji se komentariše. Govor mržnje je definisan Zakonom o javnom informisanju i medijima, koji u članu 75. kaže: „Idejama, mišljenjem, odnosno informacijama, koje se objavljuju u medijima ne sme se podsticati diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, polu, zbog njihove seksualne opredeljenosti ili drugog ličnog svojstva, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo”. Pre nego što budu objavljeni, komentari moraju biti odobreni od strane naših moderatora, pa vas molimo za malo strpljenja.